Výstava robotů v Praze: Svět robotů na Chodově - nezapomenutelný zážitek pro cestovatele

Svět Robotů Chodov

Představení výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze

Výstava "Svět robotů Chodov" je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky technologií a sci-fi. Tato fascinující výstava představuje širokou škálu robotických technologií a inovací z celého světa. Návštěvníci se mohou těšit na prezentace nejnovějších robotů, interaktivní zóny a zajímavé workshopy. Výstava nabídne poutavý pohled do budoucnosti a ukáže, jak robotika ovlivňuje naše každodenní životy.

Datum a místo konání výstavy

Výstava "Svět robotů Chodov" se koná v Praze na výstavišti PVA Expo Praha. Termín konání výstavy je od 15. července do 31. srpna 2022. Výstaviště se nachází na adrese Beranových 667, Praha 9 - Letňany, což je snadno dostupné jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro cestovatele z různých koutů České republiky i ze zahraničí je to ideální místo pro strávení nezapomenutelného dne plného zábavy a technologických inovací.

Popis hlavních atrakcí a interaktivních zón

Na výstavě "Svět robotů Chodov" v Praze se návštěvníci mohou těšit na mnoho úžasných atrakcí a interaktivních zón. Jednou z hlavních atrakcí je obrovský robotický pavilon, ve kterém se nachází repliky nejznámějších robotů z filmů a seriálů. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout například robota R2-D2 z Hvězdných válek nebo Wall-Eho ze stejnojmenného animovaného filmu. Další zajímavostí je interaktivní zóna, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet ovládání různých druhů robotů a sledovat jejich pohyb. Pro milovníky technologií je připravena také prezentace moderních robotických technologií a budoucnosti robotiky. Celkově je výstava plná fascinujících exponátů, které představují špičku světového vývoje v oblasti robotiky.

Možnosti pro návštěvníky všech věkových skupin

Výstava "Svět robotů Chodov" nabízí možnosti pro návštěvníky všech věkových skupin. Pro děti je připravena speciální interaktivní zóna, kde se mohou setkat s roboty a sami je ovládat. Dospělí i teenagerové si mohou vyzkoušet jízdu na virtuálním simulátoru nebo se zúčastnit soutěže ve stavbě robota. Pro starší generaci jsou připraveny zajímavé přednášky a workshopy, které jim umožní lépe porozumět světu robotiky. Výstava tak nabízí zábavu a vzrušení pro každého návštěvníka bez ohledu na věk.

Informace o vstupném a otevírací době

Vstupné na výstavu "Svět robotů Chodov" je 250 Kč pro dospělé a 150 Kč pro děti do 12 let. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Výstava je otevřena od pondělí do neděle od 9:00 do 18:00 hodin. Doporučujeme rezervovat si vstupenky předem online, aby se vyhnuli frontám a zajistili si místo na vybraný den a čas návštěvy.

Doporučení pro plánování návštěvy a rezervaci vstupenek

Pokud plánujete návštěvu výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze, doporučujeme si předem rezervovat vstupenky. Vzhledem k velkému zájmu je totiž možné, že na místě budou již vyprodány. Rezervace lze provést online na oficiálních stránkách výstavy nebo prostřednictvím telefonu. Doporučujeme také plánovat návštěvu ve vhodném čase, abyste se vyhnuli případnému davu a mohli si v klidu prohlédnout jednotlivé atrakce. Otevírací doba výstavy je od 9:00 do 18:00 hodin. Myslete také na to, že výstava je oblíbená mezi rodinami s dětmi, proto se může stát, že bude více lidí o víkendech a během školních prázdnin. Připravte se tedy na možnost menšího shonu a zdlouhavějšího čekání ve frontách.

Další zajímavosti v okolí výstaviště

Další zajímavosti v okolí výstaviště nabízí možnost prozkoumat okolní oblast a objevit další atrakce. Nedaleko se nachází obchodní centrum Chodov, které nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Pro milovníky přírody je zde také park Chodovská tvrz, kde si můžete užít krásné procházky nebo pikniky. V blízkosti výstaviště se nachází také Aquapark Čestlice, ideální místo pro odpočinek a zábavu po návštěvě výstavy. Celkově je okolí výstaviště plné možností strávit příjemný den poznáváním nových míst a aktivit.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili výstavy "Svět robotů Chodov" v Praze. Doufáme, že jste si užili nezapomenutelný zážitek plný technologických inovací a futuristických vizí. Tato výstava představuje skutečnou ukázku toho, jak se robotika stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Děkujeme také organizátorům za jejich úsilí a profesionální přístup. Pokud jste ještě nebyli na této výstavě, rozhodně ji doporučujeme zařadit do svého seznamu míst k navštívení. Je to jedinečná příležitost prozkoumat svět robotů a být svědkem revolučních technologií.

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Evelína Blažková

Tagy: svět robotů chodov | výstava robotů v praze