Objevte Luxusní Ubytování s Vlastním Pivovarem v Hotelu Malý Pivovar

Hotel Malý Pivovar

Představení hotelu malý pivovar jako ideální destinace pro milovníky piva a luxusu.

Hotel Malý Pivovar je skvělou destinací pro milovníky piva a luxusu. Tento hotel se nachází v malebném prostředí s možností ochutnávat čerstvě uvařené pivo přímo z vlastního pivovaru. Hosté mohou nejen relaxovat v komfortních pokojích, ale také si užít prohlídku pivovaru a naučit se něco nového o procesu vaření piva. Díky spojení luxusního ubytování s unikátním zážitkem vaření piva je Hotel Malý Pivovar ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelný pobyt spojený s láskou k pivu.

Popis ubytovacích možností a vybavení hotelu s důrazem na vlastní pivovar.

Hotel Malý Pivovar se nachází v malebném prostředí s vlastním pivovarem, který je skvělou atrakcí pro milovníky piva. Ubytování zde nabízí širokou škálu možností od útulných pokojů až po luxusní apartmány s moderním vybavením. V hotelu najdete také wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxaci po dni plném dobrodružství. Důraz je kladen na autentický zážitek spojený s vařením piva, který hosté mohou sledovat a dokonce se zapojit do procesu výroby.

Nabídka restaurace spojená s degustací místně vařeného piva.

Hotel Malý Pivovar se může pyšnit nejen skvělým ubytováním, ale také vynikající restaurací spojenou s degustací jejich vlastního piva. V restauraci si hosté mohou vychutnat tradiční česká jídla, která skvěle doplňuje široká škála piv z místního pivovaru. Kuchaři hotelu pečlivě vybírají suroviny od lokálních dodavatelů a připravují jedinečné pokrmy, které spolu s lahodným pivem tvoří dokonalou harmonii chutí. Pro milovníky gastronomie je to skvělá příležitost objevit nové chuťové zážitky spojené s tradicí vaření piva v regionu.

Aktivity a zážitky pro hosty v hotelu a okolí.

Hotel Malý Pivovar nabízí hostům širokou škálu aktivit a zážitků. V samotném hotelu si mohou návštěvníci prohlédnout fungující pivovar a dokonce se zúčastnit exkluzivního kurzu vaření piva. Pro milovníky wellness je k dispozici moderní lázeňské centrum s saunou a relaxačními procedurami. Okolí hotelu pak láká na procházky po malebné krajině, cyklistické výlety nebo návštěvu nedalekých památek. Pro dobrodružnější povahy je možné absolvovat výlety za poznáním místní kultury nebo adrenalinové sporty jako rafting či horolezectví. Hotel Malý Pivovar tak skýtá bohaté možnosti pro strávení aktivní dovolené v krásném prostředí.

Informace o rezervacích a cenách ubytování.

Pro rezervaci pobytu v hotelu Malý Pivovar můžete využít online rezervační systém na webových stránkách hotelu nebo kontaktovat recepci přímo emailem či telefonicky. Ceny ubytování se pohybují od 3000 Kč za dvoulůžkový pokoj až po 6000 Kč za apartmán s výhledem do zahrady. V ceně je zahrnuto snídaně formou švédských stolů a uvítací pivo při příjezdu. Doporučujeme včasnou rezervaci, zejména během letních měsíců a o víkendech, kdy je hotel oblíbený pro své unikátní prostředí spojující luxus s pivovarskou tradicí.

Publikováno: 19. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Rozálie Křivánková

Tagy: hotel malý pivovar | hotel s vlastním pivovarem