Objevte Krásy Přírody na Kempingu Rožnov pod Radhoštěm!

Camping Rožnov

Informace o Kempu Rožnov:

Kemp Rožnov pod Radhoštěm se nachází v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm, které leží v údolí mezi vrcholy Beskyd. Kemp nabízí různé možnosti ubytování - od stanování přes chatky až po apartmány. Vybavení kempu zahrnuje sociální zařízení, sprchy, restauraci, dětské hřiště a sportovní areály. Pro stravování je k dispozici restaurace s regionálními specialitami. Okolí kempu láká na turistiku, cykloturistiku či návštěvu blízkého Valašského muzea v přírodě.

- Umístění v Rožnově pod Radhoštěm

Kemp Rožnov pod Radhoštěm se nachází v malebném městečku Rožnov pod Radhoštěm, které leží v Moravskoslezském kraji na úpatí Beskyd. Tato lokalita je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Valašska a Beskydských hor. Kemp se rozkládá v klidné části města, kde si návštěvníci mohou užít přírodu a zároveň být v blízkosti centra s veškerou občanskou vybaveností. Díky své poloze je Kemp Rožnov snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou.

- Nabídka ubytování a vybavení

Kemp Rožnov pod Radhoštěm nabízí různé možnosti ubytování pro návštěvníky. Hosté zde mohou využít stany, karavany nebo chatky. Kemp je vybaven sociálním zařízením s teplou vodou a sprchami. Pro pohodlí hostů jsou k dispozici také elektrické připojení a možnost zapůjčení grilu či ohniště. V areálu kempu je dětské hřiště, venkovní posezení a možnost zaparkovat vozidlo přímo u ubytování.

- Možnosti stravování a aktivity v okolí

Kemp Rožnov pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům možnost stravování v místní restauraci s širokou nabídkou tradičních valašských pokrmů. Pro ty, kteří preferují vlastní vaření, je zde možnost využití vybaveného venkovního grilu. V okolí kempu lze navštívit místní trhy se čerstvými potravinami nebo ochutnat místní speciality v nedalekých restauracích a hospůdkách. Pro aktivnější návštěvníky jsou k dispozici cyklostezky, turistické trasy do Beskyd a možnosti sportovního vyžití jako tenis, golf nebo jízda na koni.

Rezervace a Ceník:

Pro rezervaci ubytování v Kempu Rožnov pod Radhoštěm můžete využít online rezervační formulář na jejich webových stránkách nebo kontaktovat recepci přímo. Kontaktní údaje naleznete na jejich oficiálních stránkách. Ceník ubytování se pohybuje od 500 Kč za osobu za noc v chatce až po 2000 Kč za apartmán. Stravování není zahrnuto v ceně, ale kemp nabízí možnost polopenze či plné penze za příplatek. Platba je možná hotově nebo kartou. Při zrušení rezervace je nutné dodržet stanovené podmínky, které jsou uvedeny v obchodních podmínkách kempu.

- Postup rezervace a kontaktní údaje

Pro rezervaci pobytu v Kempu Rožnov pod Radhoštěm je možné kontaktovat recepci telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@kemp-roznov.cz. Doporučujeme rezervovat ubytování s předstihem, zejména v letních měsících a během víkendů. Po potvrzení rezervace je nutné uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové částky pobytu. V případě zrušení rezervace je možné získat zpět částku dle platných storno podmínek, které jsou k dispozici na webových stránkách kempu.

- Ceník ubytování a služeb

Ceník ubytování a služeb v Kempu Rožnov pod Radhoštěm se pohybuje v rozmezí od 300 Kč za osobu za noc v chatce až po 1200 Kč za apartmán. Pro děti do 6 let je ubytování zdarma. Kemp nabízí možnost stanování za 100 Kč za noc. V ceně je zahrnuto použití sociálního zařízení, sprchy, pitné vody a elektřiny. Za příplatek je možné zapůjčení grilu nebo ohniště. Dále si lze pronajmout kola, badmintonovou sadu nebo stolní tenis. Stravování není povinné, ale je možné zakoupit snídani nebo večeři formou polopenze za příplatek.

- Možnosti platby a zrušení rezervace

Možnosti platby v Kempu Rožnov pod Radhoštěm jsou velmi flexibilní. Kromě hotovosti je možné platit platební kartou nebo bankovním převodem. Při rezervaci je nutné uhradit zálohu ve výši 30 % z celkové částky. Zrušení rezervace je možné bez poplatku do 7 dnů před plánovaným příjezdem. V případě pozdějšího zrušení či neúčasti se účtuje storno poplatek ve výši zálohy. Tato pravidla umožňují maximální flexibilitu pro naše hosty a zajišťují spravedlivý postup pro obě strany.

Tipy na Výlety a Aktivity:

1. Návštěva Valašského muzea v přírodě:

Pro milovníky kultury a historie je návštěva Valašského muzea v přírodě nezbytností. Muzeum se nachází nedaleko kempu a nabízí poutavý pohled do života na Valašsku v minulých staletích.

2. Turistika a cykloturistika v Beskydech:

Kemp Rožnov je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku v krásném prostředí Beskyd. Zdejší stezky vedou k malebným vyhlídkám, horským potokům a zajímavým skalním útvarům.

3. Možnosti relaxace a zábavy pro rodiny s dětmi:

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici různé aktivity jako například dětské hřiště, venkovní bazén nebo možnost grilování. Kemp Rožnov pod Radhoštěm tak poskytuje skvělé možnosti pro odpočinek i zábavu pro celou rodinu.

Valašské muzeum v přírodě je unikátní expozicí lidové architektury a řemesel na ploše více než 17 hektarů. Nachází se v malebném prostředí pod Radhoštěm a nabízí návštěvníkům možnost poznat tradiční valašský způsob života. Expozice zahrnuje více než 50 objektů, jako jsou roubené chalupy, stodoly či mlýn. Návštěvníci mohou vidět tradiční řemesla v praxi, ochutnat místní speciality nebo se účastnit různých programů pro dospělé i děti. Pro milovníky historie a folklóru je návštěva tohoto muzea skvělým způsobem, jak poznat bohatou valašskou tradici a kulturu.

- Turistika a cykloturistika v Beskydech

Beskydy jsou rájem pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Kemp Rožnov pod Radhoštěm je skvělým výchozím bodem pro objevování krás této malebné horské oblasti. Na návštěvníky čekají stovky kilometrů značených tras pro pěší i cyklistické výlety různých obtížností. Pro náročnější turisty nabízí Beskydy vrcholové túry s úchvatnými výhledy, zatímco rodiny s dětmi si mohou užít rodinné vycházky do okolních lesů a luk. Nezapomeňte si přibalit dostatek vody, jídla a vhodné oblečení, abyste mohli plně vychutnat krásy Beskyd bez obav o logistiku.

- Možnosti relaxace a zábavy pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi nabízí Kemp Rožnov pod Radhoštěm široké možnosti relaxace a zábavy. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti nebo si zahrát různé venkovní aktivity jako fotbal či badminton. Pro celou rodinu je k dispozici venkovní bazén, kde si mohou v horkých letních dnech osvěžit. Kemp také pořádá různé animační programy pro děti, jako jsou tvořivé dílny či sportovní soutěže. Pro rodinný relax pak poslouží grilování u chatky či večeře u ohně pod hvězdami.

Závěrem lze konstatovat, že pobyt v Kempu Rožnov pod Radhoštěm je skvělým způsobem, jak objevit krásy přírody Beskyd. Ubytování je pohodlné a vybavení kempu moderní. Stravování nabízí širokou škálu možností od vlastního vaření po restaurace v okolí. Aktivity jako turistika či návštěva Valašského muzea v přírodě jsou nezapomenutelné. Pro rodiny s dětmi jsou zde také vhodné relaxační a zábavné aktivity. Služby kempu jsou na vysoké úrovni, prostředí je udržované a čisté. Doporučujeme Kemp Rožnov pod Radhoštěm pro klidnou dovolenou v náruči přírody Beskyd.

- Shrnutí zážitků z pobytu v Kempu Rožnov

Během pobytu v Kempu Rožnov pod Radhoštěm jsem si užil/a skvělou atmosféru spojenou s přírodou a klidným prostředím. Ubytování bylo pohodlné a vybavení kempu moderní a čisté. Možnost stravování na místě mi ulehčila plánování a mohl/a jsem se plně soustředit na relaxaci a aktivity v okolí. Výlety do Valašského muzea v přírodě a turistika v Beskydech byly nezapomenutelnými zážitky, které doporučuji každému milovníkovi přírody. Pro rodiny s dětmi zde byla také dostatečná nabídka zábavy a relaxace. Celkově hodnotím pobyt velice pozitivně a rád/a se sem budu vracet i v budoucnu.

- Hodnocení služeb, čistoty a prostředí

Hodnocení služeb, čistoty a prostředí v Kempu Rožnov pod Radhoštěm je velmi pozitivní. Personál kempu je vstřícný a ochotný pomoci s jakýmkoli dotazem či problémem. Ubytovací zařízení jsou udržovaná a čistá, což přispívá k příjemnému pobytu. Celkové prostředí kempu je dobře upravené a klidné, ideální pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Všechny tyto faktory společně vytvářejí pohodovou atmosféru pro návštěvníky, kteří si zde mohou užít skvělou dovolenou ve spojení s krásami přírody Beskyd.

- Doporučení pro budoucí návštěvníky

Doporučení pro budoucí návštěvníky Kempu Rožnov pod Radhoštěm je vyvarovat se rezervace v nejvytíženějších obdobích, jako jsou prázdniny nebo víkendy, a zvolit klidnější termín pro klidnější pobyt. Doporučujeme si přinést vlastní outdoorové vybavení a sportovní potřeby, abyste mohli plně využít okolní přírody. Pro rodiny s dětmi je ideální navštívit Kemp během akcí určených pro mladší generaci, které zde pravidelně probíhají. Nezapomeňte si také přibalit repelent proti hmyzu, abyste mohli nerušeně relaxovat ve venkovním prostředí.

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Petr Záviš

Tagy: camping rožnov | kemping v rožnově pod radhoštěm